Јога подлога за вежбање

590.00 ден

Подлога за вежбање

Шифра 3224

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3224 Ознаки:

Опис

Јога подлогата за вежби е со мека површина и дебелина од 5mm, не се лизга, не впива течности и прашина. Ја зголемува комфорноста при вежби кога телото е во допир со подот. Исклучително е практична и преносна и кога не ја користите можете да ја соберете во ролна, материјалот не поти, не собира прашина и е многу пријатен на допир.

Димензии:

  • Ширина: 61cm
  • Должина: 173cm
  • Дебелина: 0.5cm