Handy bulb – сет од 4 безжични лед светилки

470.00 ден

Handy bulb – сет од 4 безжични лед светилки

Шифра 3770

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Осветлете ги дури и најтемните простории без проблеми со Handy Bulb бежичните лед светилки!
Идеално решение за секоја гаража, подрум или било која друга темна соба во вашиот дом.
Осветлете ги за само неколку секунди без кабли.
Handy Bulb е LED технологија, не се загрева кога работи.
Затоа е идеален за семејства со мали деца.
LED технологијата овозможува поголема ефикасност и подолго траење на батеријата.
Карактеристики:
Преносна и прилагодлива лед светилка со ротациона глава
Може да се залепени или прицврстени
Безбедно е: не се загрева и не се крши како останатите сијалици
Работи со 4xAA батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии: 12x9cm