Новогодишни светилки 100 RGB – 10 м

690.00 ден

Новогодишни светилки 100 RGB – 10 м

Шифра 3842

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

100 мали бели топчиња и флексибилна жица од 10 метри, водоотпорна IP65: (долг животен век)

Идеални за внатрешна и надворешна декорација.

Има 8 вида на ефект на осветлување по ваш избор: стабилно, трепкање, брзо трепкање, бавно блиц, блиц со бранови, роман-блиц, полу-блиц, сјај. Едноставно притиснете го копчето „MODE“ на задната страна на контролниот панел за да ги изберете вашите омилени 8 режими на осветлување.

Работат на 220 V електрична енергија

Можат да се надоврзуваат едни на други по должина, на крајот има конектор за вклучување.