Позадинско светло за телевизор

550.00 ден

Позадинско светло за телевизор

Шифра 3655

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Позадинско лед светло за било кој телевизор во повеќе бои

Се поставува на телевизори со димензии од 32 – 60 inch

Лесно за монтажа со лепење на самиот телевизор

Се управува преку далечински управувач

Работи преку USB приклучок на полнач или дирекно на USB влез од телевозорот