LED рефлектор во повеќе бои 10W

690.00 ден

LED рефлектор во повеќе бои 10W

Шифра 3499

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3499 Ознаки:

Опис

LED рефлектор 10 W во повеќе бои

Водоотпорен, наменет за внатрешна и надворешна употреба.

Боите се менуваат преку далечински управивач

Работи на напон од 220  В