10 м декоративен кабел за осветлување

120.00 ден1,390.00 ден

10 м декоративен кабел за осветлување

Шифра 3291

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3291 Ознаки:

Опис

10 м водоотпорен декоративен кабел за осветлување

10 фасонки со вградено лед светло, оддалечени 95 cm една од друга

10 бели или жолти светилки

Идеално за осветлување на двор, балкон или како декоративен украс за новогодишните празници.

Цена комплет 𝟏𝟑𝟗𝟎 ден.
Цена за сијалица 𝟏𝟐𝟎 ден.
Цена за кабел 𝟕𝟗𝟎 ден.
Работат на 220  V

Дополнителни информации

Одберете опција:

Комплет кабел со сијалици, Само кабел, Само сијалици

Одберете боја:

Бели сијалици, Жолти сијалици