Полица – закачалка за алишта

700.00 ден

Полица – закачалка за алишта

Шифра 3732

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3732 Ознаки:

Опис

Полица – закачалка за алишта со димензии 68 x 43 cm и висина 152 cm

Супер стабилна, ногарите се фиксирани со метални прачки

Квалитетна изработка од метални прачки и пластични држачи

Лесна за монтажа и употреба