Дигитален часовник со безжичен полнач

1,190.00 ден

Дигитален часовник со безжичен полнач

Шифра 4280

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4280 Ознаки:

Опис

Безжичен брз полнач и часовник – 2 во 1

Уредот е наменет за брзо полнење на мобилни телефони кои имаат вграден Qi приемник (до 15W) и поддржуваат безжично полнење (некои од нив се: iPhone 14, 13, 12, 11, X, 8, 8P; одредени модели на Samsung итн.). За точна информација дали вашиот телефон има Qi приемник или не, можете да го контактирате вашиот мобилен оператор или местото каде го купивте вашиот мобилен телефон.

LED дигитален дисплеј со часовник со големи броеви

Функција на аларм-будилник

Вградена заштита: заштита од преоптоварување, заштита од краток спој, заштита од прекумерна температура

Овозможува безбедно и брзо полнење

5V2A/9V3A

Одлична декорација за вашата соба или канцеларија

Димензии: 110 х 80 x 66mm