Машинка за шишање VGR V-085

1,100.00 ден

Машинка за шишање VGR V-085

Шифра 4114

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4114 Ознаки:

Опис

Машинка за шишање VGR V-085

Мала и компактна со интересен дизајн

Повеќе видови на додатоци за различна должина на коса и брада