Организатор за алишта и долна облека

390.00 ден

Организатор за алишта и долна облека

Шифра 4687

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Организаторите за фиоки за складирање се совршени организатори на облека за жени, мажи или бебешки алишта и заштедуваат простор за складирање.

Лесен пристап до работите во фиока, шкаф, комода, гардероба и друго. Организирајте долна облека, чорапи, вратоврски, шалови, градници, аксесоари итн. Организатор ќе ви помогне да си го зголемите просторот во вашите фиоки и да го намалите времето за облекување.

Можете лесно да ги инсталирате и извадите деловите од рабовите. Организаторот на фиоката на плакарот се преклопува и лесно се чува кога не се користи.

Сетот содржи три различни организери со различен број прегради наменети за различен тип на облека, градници, чорапи, долен веш и сл.

Поделувачите на фиоки се направени од мрежен синтетички материјал, кој е отпорен на молци, отпорен на мувла, отпорен на влага и многу издржлив. Нема мирис и може да се пере во машина за перење алишта.

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=j3QEJvSlXWM&t=14s