Батериска светилка – Cree

790.00 ден

Батериска светилка – Cree

Шифра 3372

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Батериска светилка изработена од цврсто алуминиумско тело отпорно на удари

Лед светло со голема моќност