Масичка за лаптоп – E-table

790.00 ден

Масичка за лаптоп – E-table

Шифра 3364

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3364 Ознаки:

Опис

Практична масичка за лаптоп додека работите со филџан кафе, гледате филм или појадувате.

Направена од високо квалитетна пластика наменета за сите видови преносни компјутери.

Има можност за прилагодување на височината и ногарките.

Содржи држач за чаши, подлога за глувчето, двоен вентилаторот за ладење – поврзан преку USB.

Погоден за сите места каде што се користи лаптоп,за читање,цртате, пишувате или јадете.

Ултра тенок (само 3,6 cm), лесен, екстра издржлив до 25 кг со димензии 315x560x310 mm и тежина: 1,59kg.