Држач за лаптоп и кулер

700.00 ден

Држач за лаптоп и кулер

Шифра 3301

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3301 Ознаки:

Опис

Држач за лаптоп со вграден кулер

Подесување на три нивоа

Нелизгачка површина

Алуминиумска решетка