Подвижна масичка за лаптоп

1,490.00 ден

Подвижна масичка за лаптоп

Шифра 3542

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3542 Ознаки:

Опис

Стабилна и издржлива масичка за лаптоп изработена од алуминиум и работна површина од квалитетна 16 mm иверица.

Масичката е исклучително лесна и зафаќа малку простор, што ти овозможува да ја носиш каде што сакаш. Леснo се придвижува со помош на четирите тркалца.

Можеш да ја користиш како маса за твоето дете, држач за лаптоп, биро, маса за сервирање или нешто сосема друго. Бидејќи се склопува, можеш да ја оставиш настрана додека не ти треба.

Подесива по висина, масичката е исклучително практична бидејки се прилагодува на вашите потреби и вашата висина.

Максимална тежина која е дозволена: 20 kg

Димензии: 60 x 40 cm, и подесива висина од 60-85 cm

Достапна во бела, црна, кафеава и крем боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Бела, Црна, Крем, Кафеава