Ротирачка диско сијалица

320.00 ден

Ротирачка диско сијалица

Шифра 3295

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3295 Ознаки:

Опис

Ротирачка сијалица со која може да имате светлосни ефекти во вашиот дом

Идеално за родендени, забави, новогодишни прослави, разни свечености.

Може да се постави дирекно во стандардна фасонка или во столбна ламба, .

Во комплетот доаѓа и камел со фасонка и приклучок за во штекер.