Спортска HD камера

970.00 ден

Спортска HD камера

Шифра 3717

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3717 Ознаки:

Опис

Спортска камера со додатна заштитна футрола која спречува навлегување на вода, прашина, снег и спречува оштетување од удари.

Сетот содржи повеќе држачи за велосипед, кацига, за во автомобил

Се полни преку усб полнач

HD снимка

12 MP камера

Подржува до 64 Gb мемориска картичка