Турбо туш рачка

590.00 ден

Турбо туш рачка

Шифра 4745

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4745 Ознаки:

Опис

Туш рачка за туширање со висок притисок (комплет со црево)

3 режими на прскање, што ви овозможува различни искуства за туширање

Опремена со мек силиконски масажер за скалп кој подобрува циркулацијата на крвта

Го ублажува заморот на главата, главоболките и помага за зацврстување на косата

Тупшот има вграден филтер кој ефикасно ги отстранува нечистотиите во водата, заштитувајќи ја благосостојбата на кожата за членовите на вашето семејство

Копче за пауза и прилагодување на протокот на вода, што ви овозможува да заштедите на сметките за вода

Материјал: ABS пластика

Универзална монтажа