Полица за чевли 6 нивоа

650.00 ден

Полица за чевли 6 нивоа

Шифра 3735

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3735 Ознаки:

Опис

Полица за чевли изработена од квалитетна пластика и метални шипки

Капацитет 18 пара чевли

Димензии 65 x 20 x 95 cm