Монтажен гардеробер

1,290.00 ден

Монтажен гардеробер

Шифра 3269

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3269 Ознаки:

Опис

Монтажен гардеробер со димензии 175x130x45 cm

Изработен од алуминиумски шипки, квалитетни пластични агли – спојки и платнени полици и покривка

Има три вертикални поделби – врати.

Одличен за складирање на вашата облека во спалната соба

Може да се користи и како простор за складирање на играчки, книги, и најразлични предмети.

Гардероберот е во три бои сив, тегет, и кафеав.