Држач за чевли на две нивоа за заштеда на простор

190.00 ден

Држач за чевли на две нивоа за заштеда на простор

Шифра 4830

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4830 Ознаки:

Опис

Дизајнот на двослојниот држач за чевли помага веднаш да заштедите 50% од капацитетот за складирање, дизајниран за различни типови чевли, што ги прави вашите полица за чевли или кабинет поуредни и заштедуваат повеќе простор.

Прилагодливи отвори за чевли во 3 позиции, обезбедуваат вистинско место за вашите рамни чевли, папучи, патики, кожени чевли, детски чевли, високи потпетици и можат да ги заштитат вашите чевли нема да бидат компресирани или оштетени. Организирајте го вашиот преполн плакар и складирајте повеќе чевли.

Секој од нашите прилагодливи организатори на чевли е дизајниран со мали нелизгачки испакнатини, со горни клапи од двете страни, што може да спречи лизгање на чевлите кога се приспособуваат на повисоко ниво.

Ја прилагодувате висината на отворите за чевли за да ги собере чевлите со различна висина. Кога е валкано, потребно е само да го измиете под вода и лесно може да се исчисти.

Овој држач за чевли ви овозможува флексибилно да ја прилагодите висината на отворот за чевли од околу 9,4 см до  18,9 см

Димензии: 26 x 8 cm

Силен материјал: Овој двослоен држач за чевли е направен од врвен ПП материјал, силен и издржлив, голем носивост.