Греач за седиште на возила

890.00 ден

Греач за седиште на возила

Шифра 3859

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3859 Ознаки:

Опис

Навлака – перница за седиште на возило со вградени греачи во него.

Ви помога да се стоплите за време на овие ладни зимски денови.

Се загрева за помалку од минута, со две нивоа на јачина на загревање.

Само приклучете го кабелот во приклучокот за запалка на вашето возило и изберете ја јачината на топлина.

Навлаката е дизајнирана да спречи презагревање.

Топлината рамномерно се распределува низ целото седишта, давајќи ви топлина на целото тело

Лесен за инсталирање и компатибилен со сите седишта.

Изработен од мемори пена со дебелина од 10мм што допринесува за удобно седење.

Достапна само во црна боја.