HD Заштитни очила за ноќно или дневно возење – 2 пара

470.00 ден

HD Заштитни очила за ноќно или дневно возење – 2 пара

Шифра 3649

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3649 Ознаки:

Опис

Kристално јасна слика каде и да сте и во сите временски услови

Погодни за автомобил, моторцикл или велосипед

Лесни, квалитетни, удобни и пред се, безбедни!

Поликарбонатно стакло за зголемување на контрастот и намалување на отсјајот

Имаат поларизирани леќи со УВ филтер 100

Овозможува пријатно возење, дури и со појачана сончева светлина

Имаат заштита на очилата и од страна која исто така уште повеќе го зголемува видното поле

Добивате 2 пара, ноќни и дневни очила