Ракавица за чистење снег и мраз

290.00 ден

Ракавица за чистење снег и мраз

Шифра 7027

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ракавица со вградена гребалка со која ќе го отстраните снегот и мразот од вашиот автомобил

Водоотпорна, произведена од 100% полиестер

Димензии на ракавица 38 x 16 x 2.5 cm, димензии на гребалка 24 x 10 cm