Електрична машина за полирање

1,990.00 ден

Електрична машина за полирање

Шифра 4694

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4694 Ознаки:

Опис

Електрична полир машина со моќност од 60 W

Со својот компактен дизајн, овој полирач е лесен за употреба, обезбедувајќи прецизна контрола и овозможувајќи им на почетниците да постигнат професионални резултати.

Компактниот електричен полирач ти овозможува лесно и ефикасно да постигнеш професионален сјај на твојот автомобил од удобноста на твојот дом. Без потреба од посета на автомеханичар, твојот автомобил ќе блесне со минимален напор.

Опремен со моќен електричен мотор, овој полирач обезбедува моќна ротација што овозможува темелно полирање на површината на автомобилот. Резултатот е беспрекорен сјај и отстранување на помали гребнатини, оставајќи го твојот автомобил да изгледа како нов.

Со својот компактен дизајн, овој електричен полирач е лесен за ракување и овозможува прецизна контрола. Без оглед на твоето искуство со полирање, овој уред е достапен за секого, што го прави процесот едноставен и ефективен.

Користи го на сите делови од твојот автомобил, вклучувајќи ги браниците, фаровите и ретровизорите. Со повеќе функции, овој компактен полирач е се-во-едно решение за одржување на беспрекорен изглед на твоето домашно милениче на четири тркала.

Идеален за луѓе кои сакаат сами да го задржат изгледот на својот автомобил, во удобноста на нивниот дом. Моќниот мотор и едноставниот дизајн го прават прифатлива алатка за секојдневна нега на возилото.

За оние кои сакаат своите автомобили да изгледаат беспрекорно, овој полирач обезбедува професионални резултати.

Ротационите движења овозможуваат отстранување на мали гребнатинки и го подобруваат сјајот на каросеријата, оставајќи го возилото со совршен изглед.

Со својата разновидност, може да се користи на различни површини, вклучувајќи фарови, ретровизори или други метални и пластични делови на возилото, обезбедувајќи целосна нега и заштита.

Овој производ обезбедува брзи и професионални резултати, заштедувајќи време и пари.

Технички карактеристики:

 • Напон: 220 V;
 • Фреквенција: 50 HZ;
 • Дијаметар на дискот за полирање: 125 mm (5 инчи);
 • Моќност: 60W;
 • Брзина без оптоварување: 500-3000 r/min.