Држач за телефон за велосипед

520.00 ден

Држач за телефон за велосипед

Шифра 4251

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4251 Ознака:

Опис

Ротација за 360 степени

Безбеден за користење: возете велосипед без да се грижите дали ќе ви падне телефонот

Ќе се прилагоди на вашиот телефон и ќе го држи на место

Практичен и лесен за употреба и инсталирање

За сите видови паметни телефони

Одличен за спортување или патување

Најдобриот додаток за вашиот велосипед

Материјал: висококватилетна поливинилна легура која освен главната намена како држач, овозможува и дополнителна заштита на телефонот во случај на пад

Цврсто се прикачува на воланот и не се поместува при возењето по нерамнини

Содржи компас кој ќе ви биде асистент при долги релации

Компатибилен со ширина на телефони: 5,2cm – 8,7cm