Дигитален огледало часовник – NA-6099

750.00 ден

Дигитален огледало часовник – NA-6099

Шифра 3780

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Прекрасен часовник со огледало ефект и минималистички дизајн кој се вклопува во ентериерот на вашиот дом или канцеларија.

Стаклена – огледало површина на кој е прикажано времето со лед светло со големина 4.4 x 2.2 cm

Две нивоа на јачина на интензитетот на светлина

Поседува опција за аларм – будилник

Се напојува со УСБ кабел кој е вклучен во пакувањето преку полнач за мобилен телефон или било кој уред што има УСБ порта (телевизор, компјутер, лаптор, ДВД, …) или на батерии (3 x AAA)

Димензии:17.3 x 7.5 x 2.5 cm