Рачен машки часовник – IIK Collection

790.00 ден

Рачен машки часовник – IIK Collection

Шифра 4480

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4480 Ознака:

Опис

Метален рачен машки часовник од колекцијата на IIK Collection

Модерен дизајн и врвен квалитет

Водоотпорен до ниво од 3 бари

Минерално стакло отпорно на гребење

Метално ремче од нерѓосувачки челик

Дијаметар 44 мм

Дебелина 11 мм

Тежина 106 гр