Мултинаменски канап – конец од јута

150.00 ден

Мултинаменски канап – конец од јута

Шифра 4726

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4726 Ознаки:

Опис

Цврстата јута обезбедува сигурна поддршка за сите твои потреби за уметност и занаетчиство, обезбедувајќи издржливост и безбедност.

Рафинирајте ги твоите проекти со природниот изглед и текстурите на јута, додавајќи рустикален шарм и автентичност.

Без разлика дали се работи за уметност, пакување подароци или ракотворби, јутата е совршен избор за различни апликации.

Како природен материјал, јутата е еколошка опција, која придонесува за твојот одржлив начин на живот и го намалува твојот еколошки отпечаток.

Цврста јута е повеќенаменско јаже кое ќе ги исполни сите твои потреби за домаќинството, уметноста и занаетчиството. Со својата исклучителна издржливост и природен шарм, ова јаже е идеално за широк опсег на апликации.

Користи го за уметнички проекти како што се рачно изработени чанти, килими или ѕидни таписерии, давајќи им на твоите креации рустикален и автентичен изглед. Благодарение на својата сила, јутата ќе обезбеди издржливост на твоите дела, правејќи ги долготрајни и отпорни на абење.

Покрај тоа, ова јаже е совршено за пакување подароци, додавајќи посебен шмек на елеганција и оригиналност на твоите подароци. Неговата природна естетика создава атрактивни и еколошки пакети, истакнувајќи го твоите внимание на деталите и одржливиот начин на живот.

Јутата се користи и како одличен материјал за рачно изработени украсни елементи во домот, како што се врзување саксии или создавање оригинални детали за ентериерот. Неговата природна текстура и боја додаваат топлина и карактер на просторот, создавајќи пријатна атмосфера.

Технички карактеристики:

  • Материјал: природна јута;
  • Должина 50 m