Безжичен полнач за мобилен телефон, амбиентална светилка, БТ звучник, ФМ радио

890.00 ден

Безжичен полнач за мобилен телефон, амбиентална светилка, БТ звучник, ФМ радио

Шифра 4554

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Овој безжичен звучник е опремен со функција за безжично брзо полнење на мобилен телефон, која може да се полни со ставање на паметенот телефон на подлогата за полнење. ЗАБЕЛЕШКА: Мобилниот телефон мора да има функција за безжично полнење и треба да биде приклучен.

Разновидни режими: Bluetooth, USB, TF-картичка и FM радио, атмосферска ламба и контрола ја репродукција на музиката, јачината на звукот и режимите на светлина со копчињата што се лесни за употреба.

Уживајте во неверојатни RGB светла: мултифункционален звучник со ламба за атмосфера со 7 режими на осветлување, боите може да се менуваат, создавајќи динамична и енергична атмосфера за вашите забави или собири. Можете исто така да ги исклучите ако претпочитате посуптилен изглед или сакате да заштедите енергија од батеријата. Можете да го користите производот во спалната соба,покрај креветот, може да комбинира различно светло на околината. (вклучете го режимот за синхронизација на музиката). Прилагодете го вашето расположение, а меката светлина може да ве придружува при спиење.

Наполнете ја батеријата од 3000 mAh: со вклучениот кабел за полнење Type-C, можете да уживате до 5 часа континуирана репродукција на музика со целосна јачина (статусот на исклучено светло на атмосферата) или подолго при пониски нивоа на јачина на звук. Индикаторот за батеријата ќе ви покаже колку енергија останува и кога треба да се наполните.

Висококвалитетен стерео звук: со моќен Bluetooth звучник од 15 W, поддржува режим на вистински безжичен стерео (TWS) за поврзување на два звучници и создавање ефект на опкружувачки звук што ја исполнува просторијата со богат и јасен звук.

Најдобар подарок: Bluetooth звучникот во форма на G има модерен дизајн, прекрасна декорација на просторијата, практични функции и одлични идеи за подароци.

Димензии: 23 x 23 x 8 cm

 

 

Дополнителни информации

Одберете модел:

Модел 1, Модел 2, Модел 3