Хамок – лулашка стол

1,590.00 ден

Хамок – лулашка стол

Шифра 4335

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4335 Ознаки:

Опис

Хамок лулашка – стол која овозможува неодоливо уживање во вашио двор, градина, во природа и тн.

Изработена од квалитетно издржливо платно и памук

Максимална носивост до 150 kg

Димензии 108×100 cm