Голема хамок лулашка со перници

1,590.00 ден

Голема хамок лулашка со перници

Шифра 4335

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                       info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4335 Ознаки:

Опис

Ова висечко столче е идеално за одмор во двор, градина или на тераса. Обезбедува удобност и освежување за време на топлите летни денови, овозможувајќи ти да уживаш во природата со стил.

Внеси удобност и шарм во твојот дом со поставување на оваа висечка столица во дневната соба, спалната соба или кој било друг простор. Совршен е за читање, гледање телевизија или едноставно релаксирање после напорен ден.

Разновидна употреба – Овој висечки стол совршено се вклопува во внатрешноста на твојот дом, но може да биде и одличен додаток на отворен простор, како што е тераса, градина или двор, овозможувајќи ти да уживаш во природата во удобност и стил.

Лесно одржување – Изработено од квалитетна памучна ткаенина, оваа висечка столица е лесна за одржување. Материјалот може лесно да се измие и чисти, што обезбедува долготрајна свежина и чистота на производот со текот на времето.

Непречено опуштање – Ова столче виси и обезбедува совршен амбиент за релаксација, овозможувајќи ти да седиш и да уживате во моментите на мир и тишина.

Ергономска поддршка – Благодарение на двете перничиња, оваа столица обезбедува оптимална поддршка за твојот ‘рбет и удобност при долги периоди на седење, што е особено корисно кога читаш, медитираш или се релаксираш.

Технички карактеристики:

 • Материјал: памучно платно;
 • Димензии на перницата: 108 × 100 cm (Д x Ш);
 • Тежина: 2000 g;
 • Тежина Капацитет: 150kg.