Попуст!

Лулашка за деца 3 во 1

Original price was: 1,590.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.

Лулашка за деца 3 во 1

Шифра 3494

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3494 Ознака:

Опис

Високо квалитетна комбинирана детска лулашка 3 во 1 која децата може да ја користат од најрана возраст па се додека не пораснат.

Изработена од високо квалитетна АБС пластика, лесна и преносна, без остри рабови, иделана за разонода и забава и социјализација на најмалите. Може да се користи и дома и надвор. Во сетот доаѓаат и комплет јажиња за прицврстување.

Препорачана возраст од 6 месеци до 12 години

Димензии на делот за седење 42 x 32 cm, висина 36 cm