Анатомска перница за нозе од мемори пена

570.00 ден

Анатомска перница за нозе од мемори пена

Шифра 3405

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Анатомска перница за нозе од мемори пена со помош на која мускулите целосно ќе се опуштат и одморат за време на спиењето.

Стабилна позиција за време на спиењето, со перницата помеѓу нозе, го намалува превртувањето од едната на другата страна од креветот и сонот ќе ви биде поудобен и ќе се разбудите одморени и наспани.

Ја зголемува циркулацијата на крвта во нозете, го намалува притисокот, релаксира и опушта.

Димензија: 23cm х 23cm х 14cm