Пренослив алуминиумски држач за лаптоп

590.00 ден

Пренослив алуминиумски држач за лаптоп

Шифра 4604

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Овој држач за лаптоп е прилагодлив, и погоден за секоја марка на лаптоп и таблет! Како резултат на тоа, отсега натаму секогаш ќе работите удобно на вашето омилено работно место. Држачот за лаптоп е лесен и погоден за сите лаптопи од 10 до 17 инчи.

Широка компатибилност: Држачот е компатибилен со многу различни големини на лаптопи.

Ергономски дизајн: Овој држач може да се прилагоди по висина и агол на вашиот лаптоп за подобра ергономика за да го минимизирате заморот на вратот, кажете им збогум на болките во вратот. Не се потребни алатки за прилагодување, само притискање или повлечете во зависност од тоа дали сакате да оди нагоре или надолу.

Стабилно и заштитно: Овој прилагодлив држач за лаптоп е направен од врвна алуминиумска легура, тој е цврст, воопшто не се ниша.

Дисипација на топлина: отворениот алуминиумски дизајн обезбедува добра вентилација и проток на воздух, голема вентилациска област, одржувајте го вашиот уред ладен и ослободен од прегревање.

Прилагодување: држачот за лаптоп може да се прилагоди на различни висини, можете да се наведнувате под различни агли и да го кренете повисоко или пониско во зависност од вашите потреби. Лесно се пренесува и се поставува.

Вашите придобивки:

Прилагодлив и се склопува за неколку секунди.

Подобрениот агол на гледање, го олеснува грбот и рамената.

Потребен е минимален простор, идеален е и за тесни работни места.

Многу корисно ако работите од дома и морате да работите долго време!

Димензии: 26 x 20 cm

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=GAJe5XFz-UE&t=6s