USB станица за полнење со 6 порти – 35 W, 3 A

590.00 ден

USB станица за полнење со 6 порти – 35 W, 3 A

Шифра 4834

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4834 Ознаки:

Опис

Мултифункционален 2-во-1: не само USB полнач со повеќе порти кој е погоден за гледање видеа или читање додека се полни, туку може да се користи и како држач за мобилен телефон.
2.Брзо и ефикасно полнење: Оваа USB станица за полнење може да обезбеди ефикасни услуги за полнење за 6 уреди во исто време. Поддржува протокол за брзо полнење PD и има 3 USB порти и 3 порти од тип C.
3. Заштита на паметен чип: Оваа USB станица за полнење има вграден паметен чип кој може автоматски да дистрибуира струја според потребите на различни уреди и има повеќе функции за заштита како што се прекумерна струја, пренапон и преголема температура
4. Прекинувач со копче А: Избегнувајте губење на електрична енергија со главното копче на прекинувачот. Оваа USB станица за полнење има прекинувач со a-копче што може да го контролира вклучувањето-исклучувањето на сите интерфејси со копче, заштедувајќи ја енергијата предизвикана од долгорочно мирување и заштитувајќи ја околината.
5.Пренослива и разновидна: Оваа USB станица за полнење е мала по големина, мала тежина и лесна за носење и складирање. Може да ги задоволи вашите различни потреби за полнење без разлика дали е дома, друштво или патување. Можете да го користите во повеќе сцени, како спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел итн.
Воведување станица за повеќе USB полнач што ви овозможува да гледате видеа или да читате додека ги полните уредите. Овој ефикасен полнач може ефикасно да ја заштити безбедноста на вашата опрема со неговиот дизајн на главниот прекинувач. Исто така е лесен за носење и складирање за ваша погодност.
Спецификација:
Материјал: ABS отпорен на оган Должина на кабел: околу 90cm
Влез на производ: 100V-240V50/60Hz
Излез на производот: Излез PD35W: 5V3A/9V2.22A/12V1.67A (35W)
Големина: прибл. 11,8 x 6,5 x 2,4 см/

Дополнителни информации

Одберете модел:

Model CY-PC01, Model CY-PC02