Самолеплива фиока за под биро

390.00 ден

Самолеплива фиока за под биро

Шифра 4623

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4623 Ознака:

Опис

Ултра практична фиока за под маса ,за пенкала, ситни предмети, мобилни, пари… е погодна за монтирање под маса, можете да ја видите каде било за да го направите просторот.

Погодна за сместување во дневно, работна соба, кујна, канцеларија, идеална за козметика и сл. Фиоката за моливи е изработена од висококвалитетни ABS материјали, отпора е, еколошка, нетоксична и многу цврста.

Практично и лесно за инсталирање. Опремено со самолива површина за заштита на животната средина, инсталација е многу лепак и удобна. можете да ја изберете најудобната положба за да ја поставите на мазната површина.

Карактеристики:
ABS ECO материјал
лесна за чистење
лесно се поставува
Фиока за под маса со висока отпорност
модерен дизајн
не зафаќа простор

Инструкции за поставување:

Исчистете ја прашината на дното на масата,
Откинете ја лентата на задниот дел од фиоката,
Залепете ја фиоката на дното на масата.