Лулашка за деца

1,590.00 ден

Лулашка за деца

Шифра 4774

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4774 Ознаки:

Опис

Пластична лулашка за деца изработена од квалитетна пластика и јажиња кои издржуваат тежина до 50 kg

Преден дел со мотиви од детски цртани херои како Барби, Мики Маус или Спајдермен кој служи како рачка и спречува паѓање напред на детето

Заштитни каиши за прицврстување на детето во удобната пластична лулашка – кадичка

Идеална за во двор, тераса, за во детската соба и сл.

Наменето за деца од 6-12 god

 

Дополнителни информации

Одберете модел:

Barbie, Mickey Mouse, Spiderman