Пластични џебови за во автомобил

420.00 ден

Пластични џебови за во автомобил

Шифра 7047

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7047 Ознака:

Опис

Сет од 2 пластични џебови за дополнително место за складирање на предмети во автомобилот

Се поставуваат помеѓу седиштата и централната конзола

Спречуваат паѓање на ситни работи помеѓу седиштата

Идеални за оставање телефон, цигари, бележници, запалки, пенкала и секакви мали работи потребни во автомобилот