Батериска светилка за на глава

940.00 ден

Батериска светилка за на глава

Шифра 3304

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3304 Ознаки:

Опис

Професионална батериска светилка со држач за на глава

Вкупно 5 лед светла со јачина од 800 лумени

Изработена од пластика и алуминиум

Отпорна на вода, прашина и удари

5 различни модови на работа

Време на работа 4-6 часа

Се полни преку УСБ кабел