Мини GPS локатор со аудио GF-07

890.00 ден

Мини GPS локатор со аудио GF-07

Шифра 3855

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3855 Ознаки:

Опис

GPS локатор кој може лесно да се сокрие, и преку кој може да се слуша звук околу уредот со бирање на бројот на СИМ-картичката.

Лесен е за употреба, нема потреба од професионална инсталација, едноставно се внесува SIM и TF картичка во уредот, и може да се следи во реално време преку Интернет. (Без TF картичка, треба сами да ја конфигурирате).

Со помош на магнети се прицврстува за било која метална површина.

Идеален за следење на возила, деца, клучеви од стари лица или разни скапоцености.

Излез за полнење: 5.0V

Работен напон: 3.4-4.2V DC

Точност на позиционирање на GPS: 50-500m

Димензии: 25 х 35 х 15mm