Детски трактор

1,790.00 ден

Детски трактор

Шифра 4341

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4341 Ознаки:

Опис

Возењето со трактор е идеална играчка за активности во парк, дома, на песок, за релаксација, движење и забава за вашето дете.
Со него ќе се чувствува многу среќно бидејќи ќе може да го вози со туркање со нозете. а воланот дозволува со вртење да го насочи лево – десно.
Потпирачот за грб ќе го спречи да падне наназад. Ќе можете да се држите за него и да го повлечете и туркате, што ќе помогне да се подобри рамнотежата и координацијата на телото.
Овој јавачки трактор 63 x 29 x 36 cm ќе помогне во развојот на мускулите на нозете на детето и за негово побрзо одење.
Изработен од квалитетна безбедна пластика, робусната конструкција на возилото гарантира долг престој во вашиот дом.
Интересниот дизајн со заситени бои сигурно ќе го импресионира вашето дете

Достапен во црвена и зелена боја