Лулашка за деца

990.00 ден

Лулашка за деца

Шифра 3442

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3442 Ознака:

Опис

Лулашка за деца изработена од квалитетна нетоксична пластика

Безбедносен држач кој спречува паѓање напред на детето

Наменета за деца над 12 месеци

Во комплетот вклучно јаже за прицврстување