Метален канистер за гориво – 10 L

1,190.00 ден

Метален канистер за гориво – 10 L

Шифра 4481

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4481 Ознаки:

Опис

Висококвалитетен метален канистер за гориво

Обложен со слој од алкид амонијак отпорен на бензин и спречува внатрешно оштетување и рѓа

Безбедносна брава за затворање и спречување на протекување на бензин

Безбеден за транспорт

Капацитет 10 Л