Пренослива пикник масичка – мини послужавник

490.00 ден

Пренослива пикник масичка – мини послужавник

Шифра 4858

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Преклопен послужавник за пикник нуди удобност за лесен транспорт и складирање. Неговиот склоплив дизајн му овозможува да се преклопи во компактна големина, што го прави идеален за излети, кампување, излети на плажа или каква било авантура на отворено каде што просторот е ограничен.

И покрај неговата природа на преклопување, добро дизајнираната маса за пикник обезбедува стабилна поддршка за храна и пијалоци.

Без разлика дали уживаш во оброк во парк, се релаксираш на плажа или организираш скара во дворот, преклопната масичка служи за повеќе намени.

Неговиот преклоплив дизајн овозможува лесно складирање кога не се користи, минимизирајќи го нередот и ослободувајќи вреден простор за други активности или предмети за време на собири на отворено.

Идеално решение за излети во паркови, шуми или на плажа, обезбедувајќи стабилна површина за послужување храна и пијалоци за време на релаксирани излети во природа.

Совршен додаток за кампување и планинарење, кој ти овозможува да уживаш во оброците на отворено, без оглед на теренот или условите.

Корисно решение за излети дома, на балкон или во градина, обезбедувајќи практична површина за оброци на отворено, без потреба од постојан мебел.

Технички карактеристики:

 • Материјали: ABS, нерѓосувачки челик;
 • Големина кога се отвора: 12 x 41,7 x 13 cm;
 • Кога се складира: 12 x 41,7 x 1 cm;
 • Тежина на производот: прибл. 0,35 kg;
 • Достапна во зелена, кафеава, плава

Дополнителни информации

Одберете боја:

Зелена, Кафеава, Плава