Слушалки Extra bass

590.00 ден

Слушалки Extra bass

Шифра 3473

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Слушалки Extra Bass, правени по спецификација на Sony MDR-XB450AP

Чист и квалитетен звук, екстра бас

Вграден микрофон за примање на телефонски повици додека слушате музика

Достапни во повеќе бои: црна, сина, црвена, золта и бела