Стерео слушалки YH-604

520.00 ден

Стерео слушалки YH-604

Шифра 1159

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Стерео слушалки со вграден микрофон

Модерен дизајн, цист и квалитетен звук, одличен пренос на говор

Лентата со лизгач овозможува прилагодување на слушалките за идеална поставеност на главата