Електрична дигалка за автомобили

3,690.00 ден

Електрична дигалка за автомобили

Шифра 4823

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4823 Ознаки:

Опис

Помина ерата кога требаше да вложите многу труд за да го кренете автомобилот.
Денес, таквата задача може да се изврши многу побрзо, безбедно и погодно преку употреба на електричен дигалка за гуми.
И покрај вообичаеното верување, не треба да бидете автомобилски фанатик или механичар да поседувате електрична дигалка за автомобил.
Како возач, се соочувате со ризик да се заглавите на патот поради дупната гума, така што ви треба само електричен приклучок во вашиот автомобил.
Електричната дигалка за автомобил го олеснува процесот на менување автомобилска гума од безбедно растојание.

Електрична дигалка со помош на која на брз и лесен начин може да го кренете вашето возило при промена на тркало.

Наменета за возила до максимална тежина од 2 Т

Тешката челична конструкција, големата основа и седлото го прават овој приклучок за автомобил цврст и стабилен

Максимална висина на кревање 34 cm

Се вклучува во прилкучокот за запалка во автомобилот

Должина на кабел – 3.3 M

Номинален напон 12V, 10 А

Видео: