Држач за чаши за во автомобил 2 во 1

590.00 ден

Држач за чаши за во автомобил 2 во 1

Шифра 4618

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4618 Ознаки:

Опис

Држач за чаши изработен од квалитетна пластика, мал и исклучително практичен,

Овој држач може да послужи и како држач за мобилен телефон, или помал сад за пуканки, грицки, храна

Ротира 360 степени

Дизајн што не се лизга