Попуст!

Осветлување за огледало со 10 LED светилки

Original price was: 750.00 ден.Current price is: 690.00 ден.

Осветлување за огледало со 10 LED светилки

Шифра 3341

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Осветлување за огледало за професионално шминкање

10 лед сијалици кои лесно се поставуваат на вашето огледало

Светилките не се загреваат, може да се остане пред нив долго време, не предизвикуваат иритација на очите.

Се поставуваат со едноставно лепење на огледалото (сијалиците се самолепливи)

Максимално растојание меѓу две светилки – 30 cm

Се вклучуваат во било кој полнач за мобилен телефон со УСБ приклучок (не се полнат)