Вентилатор за разладување 3 во 1

1,790.00 ден

Вентилатор за разладување 3 во 1

Шифра 4392

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија Ознаки:

Опис

Метален вентилатор со дијаметар 40 cm

Може да се биде поставен на телескопски држач со подесива висина, како и да биде поставен на под или на ѕид со различни држачи

3 степени на брзина на дување

Ротира лево-десно

Метална перка и метален заштитен кафез околу перката