Вентилатор за разладување

1,490.00 ден

Вентилатор за разладување

Шифра 4407

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4407 Ознаки:

Опис

Електричен вентилатор со дијаметар 40 cm

Димензии 42 x 37 x 14 cm

Три брзини на вртење

Вграден тајмер

Моќност 80 W